İçeriğe geç

Yaşam Ayavefe Kimdir

Farklı alanlarda önemli başarılara imza atmış olan Yaşam Ayavefe Türkiye’nin güçlü iş adamlarından biridir. Aynı zamanda başarısının dışında hayırsever, çalışkan ve çevreye duyarlı karakteristik özellikleriyle sevilen bir şahsiyettir. 1984 Adana doğumlu olan ünlü iş insanı, birden fazla diploması ile güçlü bir bilgiye sahiptir.

Bu bilgilerini geliştirip deneyimi haline getirdikten sonra ise, farklı alanlarda önemli projelere imza atmış durumda. Babası İncirlik Üssünde görev yaparken kendisi de hayatını büyük bir çoğunluğunu Kıbrıs’ta geçirmiştir.

Bu sebepten dolayı Kıbrıs’ta daha yoğun şekilde farklı iş faaliyetleri ve kollarına devam ettiğini söylemek mümkündür. Tabii yurt içinin dışında yurt dışı pek çok önemli projeleri imza atmış en önemli iş insanlarından biridir.

Yaşam Ayavefe Yurtiçi İş Faaliyetleri

Yurtiçi iş faaliyetlerine bakıldığında Mersin ve Adana ile birlikte birçok farklı bölgede çalışmalar düzenleyen bir iş insanıdır. Bu konuda inşaat sektörü, telekomünikasyon ve turizm konusunda projeler yürüttüğünü söylemek mümkün. Aynı zamanda bu projelerin baş mimarı olarak Yaşam Ayavefe yönetici pozisyonunda yer almıştır.

Kendi şirketleri olan ve yöneticiliğini yapmaya devam ettiği Hale Ayavefe LTD ile Voipplanet LTD bu sektörlerde eş zamanlı şekilde çalışmalar sağlamaktadır. Aynı zamanda yurt içi önemli bir istihdam yaratmasıyla sevilen ve değer gören en güçlü iş insanları içerisinde yer alıyor. Özellikle Kıbrıs’ta turizm başta olmak üzere farklı iş kolları ile birlikte burada büyük bir istihdam yarattığını söylemek mümkün.

Yaşam Ayavefe Yurt Dışı İş Maliyetleri

Yurtiçi yapmış olduğu önemli iş kolları ile faaliyetlerinin dışında, aynı zamanda Yaşam Ayavefe yurt dışı faaliyetleri ile öne çıkıyor. Bu konuda Yunanistan’da ve birçok farklı Avrupa ülkesinde turizm açısından önemli projeler yürütmektedir.

Bu projeleri tamamlanması ile birlikte ayrıca London merkezli büyük şirketler kapsamında hisseye sahiptir. Bu da onu uluslararası düzeyde saygıdeğer ve güvenilir bir iş insanı olmasına olanak tanımıştır. Diğer yandan teknolojik açıdan da pek çok çalışma yürütmektedir.

Bu çalışmaları içerisinde Java ve C++ yazılım dilleri kapsamındaki projeleri yer alıyor. Aynı zamanda Knight Online gibi dünya çapında en çok tercih edilen çevrimiçi oyunu adına, satış ve bayi sorumluluğunu almış durumda.

Yaşam Ayavefe’nin Yardımseverliği

Disiplinli ve çalışkan, aynı zamanda azimli bir kişilik olarak öne çıkan Yaşam Ayavefe işlerini büyük bir ciddiyetle yapmaktadır. Bu şekilde bilinmesinin yanı sıra ayrıca çevresi tarafından da yardımseverliği ile oldukça fazla bilinir. Özellikle farklı dernekler bünyesinde hastaları ve yaşlı insanlara maddi ve manevi önemli destekler sunmaktadır.

Öyle ki Kıbrıs Vicdani Yardım Derneği bünyesinde yaptıkları yardımlar nedeniyle plaket ile ödüllendirilmiştir. Bunun dışında eğitim konusunda gençlere maddi ve manevi yine önemli bir fon ayırdığını söylemek mümkün. Sportif faaliyetler konusunda yine gençlere ve girişimcilere en çok yardım eden önemli iş insanları içerisinde yer alıyor.

Çevreye Hassasiyeti İle Yaşam Ayavefe

Yaşam Ayavefe’nin en önemli yanlarından biri çevreye olan hassasiyetidir. Özellikle gelecekte yaşanabilecek olası tehlikelere karşı küresel ısınma ile ilgili bildirisi uluslararası düzeyde önemli bir yer tutuyor. Öyle ki son 100 yıl içerisinde meydana gelmiş sıcaklık artışı ile ilgili birçok farklı veri bildiri bünyesinde yer almaktadır.

Karbon salımı ile birlikte doğanın kirlenmesi, Ozon tabakasının incelmesi ve küresel ısınmanın artması gibi pek çok unsura dokunmaktadır. Diğer yandan hayvan sever yanı sokak hayvanları açısından onlara mama tedariki sağlaması ile öne çıkıyor. Öyle ki küçük kamyonetler eşliğinde hem su hem de mama tedariki üzerinden onları devamlı olarak beslemektedir.